MÖBLER / Soffor / Kanapé 6743222
nr 674 3222
Kanapé
1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 december 2010
kl 19:24:49
18/12 14:35:18
1.000 kr
20/12 14:58:46